Asansörlü nakliyat ile yüksek katlardaki eşyalarınız daha güvenli taşınır, hem de zamandan tasarruf edilir!

Artık birçoğumuz yüksek katlı binalarda oturuyoruz ya da taşınacağınız yeni ev yüksek katlı bir apartmanda. Yüksek katlardan eşyaları taşınacak kişilerin eşyalarının güvenle taşınması, zamandan tasarruf sağlanması ve çevreye minimum rahatsızlık vererek bu işlemi gerçekleştirebilmek için hidrolik asansörlü nakliyat sistemlerimiz ile kat farketmeksizin Bursa evden eve asansörlü nakliyat işlemini itina ile gerçekleştirdiğimizi ve bu işlemi profesyonel ekibimiz ile sizlere sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Bursa evden eve asansörlü nakliyat
Bursa evden eve asansörlü nakliyat

Asansörlü Taşımanın Avantajları

Her buluşun farklı bir avantajı vardır. Yıllar önce, yüksek katlı apartmanların daha az olduğunu düşünürsek asansörlü nakliyata talep bu kadar fazla değildi. Ancak son 40 yılda yüksek katlı binalar ve diğer yapılar hızla arttı. Hızla artan yapılar hem ihtiyaçları hem de kolaylıkları beraberinde getirmesi gerekiyordu. Otomatikman taşınmaları daha kolay ve risksiz gerçekleştirebilmek için üretilen hidrolik sistemi Alo Bursa evden eve asansörlü nakliyat firması olarak bünyemizdeki hizmetlere eklemiş bulunmaktayız. Asansörlü taşımanın faydaları için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

  • Asansörlü taşıma işleminde eşyalarınız asansörün düz zeminine bırakılarak, hidrolik yardımıyla aşağı veya yukarı taşınır. Herhangi bir çarpma, sarsılma veya düşme gibi olumsuz riskler minimuma indirilerek eşyaların güvenle taşınma olasılığı daha yüksektir.
  • Minimum insan gücü, maksimum makine gücü kullanıldığından dolayı zamandan tasarruf edilir. Örneğin insan yükü ile 5 saatte taşınacak bir ev, asansörlü nakliyat ile daha kısa sürede taşınabilir.
  • Taşınma sürecinde herhangi bir insan sesi, apartman arasında veya merdivenlerde gürültü gibi yeni veya eski komşularınızı rahatsız edecek durumlar da minimuma iner.

Nakliyat sektöründe gelişen teknikleri ve uygulamaları yakından takip eden Alo Bursa Evden Eve Nakliyat firmamız, alanında uzman ekibi ve yılların sağladığı deneyim ile sunmuş olduğu Bursa evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerini sadece evden eve taşıma işlemlerinde değil büro, ofis gibi diğer yaşam ve iş alanları için de gerçekleştirmektedir.
Daha detaylı bilgi ve teklif için iletişim sayfasından bizlere form bırakarak veya direkt bizlerle GSM üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.