Alo Bursa Evden Eve Nakliyat ile Hem Eşyalarınız Hem de Zamanınız Güvende!

Taşınma sürecinin tamamen insan gücü gerektirdiğini hepimiz biliyoruz. Eşyaların paketlenmesi, demonte – monte edilmesi, taşınması ve diğer gerekli bağlantı – kurulumların yapılması her bireyin yapabileceği bir şey değildir. Örneğin yeni bir iş veya eğitim hayatının heyecanını yaşarken bir yandan da taşınmanın verdiği stres ile baş başa kalmış olabilirsiniz ancak endişe etmenize gerek yok çünkü Alo Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin iğnesinden ipliğine tüm eşyalarının taşınma sorumluluğu bizim omuzlarımızda!
20+ Kişilik uzman ekibimiz, profesyonel araçlarımız ve paketleme esnasında kullanmış olduğumuz tüm malzemelerin alanında en iyisi olduğunu bilmenizi isteriz. Müşteri memnuniyeti ve kalite politikamız ile yıllar önce ilk temellerini attığımız firmamız teknoloji ve yeniliklere açık olarak bünyesine Bursa asansörlü nakliyat ve taşımacılık hizmetini de eklemiştir. Bunun yanı sıra şehirler arası taşımacılık, büro ve ofis taşımacılığı gibi hizmetleri de tarafımızca edinebilmeniz mümkün.

Prensiplerimiz Bizi Güçlü Kılar!

Müşteri memnuniyetini benimsemiş her firma gibi bizler de prensiplerimizden güç alıyoruz. Değerli müşterilerimize sunduğumuz her hizmetin arkasında olduğumuz gibi Bursa’nın en iyi nakliyat firmaları arasında da yer almaktan gurur duymaktayız. Bizden hizmet alan müşterilerimizin her zaman avantajlı çıkacağını da aşağıdaki açıklamalarımızda bildirmek isteriz;

  • Müşterilerimiz taşınma işlemi süresince hiçbir yük ve güç altına girmezler.
  • Alanında uzman ekibimiz tüm işlemleri en iyisiyle yerine getirerek eşyalarınızı yeni yerinize kusursuz bir şekilde taşımanın sorumluluğu ile gerekli süreci yerine getirirler.
  • Yüksek katlarda oturan bireylerin taşınma işlemlerini daha az riskle ve kısa sürede gerçekleştirebilmek için hidrolik yapıya sahip asansörlü nakliyat hizmetimiz ile çevreye rahatsızlık vermeden riskleri minimuma indirerek en kısa sürede yeni evlerine taşınmalarını sağlıyoruz.
  • Şehirler arası nakliyat hizmetimizi en iyi şekilde yerine getirebilmemiz için alanında uzman ekibimiz gece ve gündüz daima yollarda. Eşyalarınızın yeni yerinize belirlediğiniz veya belirlediğimiz tarihlerde ulaşarak vakit kaybetmemeniz için durmaksızın çalışıyoruz.
Bursa evden eve nakliyat
Bursa evden eve nakliyat

Evden Eve Taşınma Süresi Nedir?

Şehir içinde gerçekleşen evden eve nakliyat çalışmalarında standart olarak 2+1 veya 3+1 dairelerin aynı gün içerisinde nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz. Ancak çok fazla eşyanın olması ve gidilecek ikinci mesafenin uzak olması durumunda tabii ki iş süresi değişecektir. Şunu bilmenizi isteriz ki eşyalarınızın en kısa sürede yeni yerinize taşınması için daha fazla personel ile çalıştığımız gibi ekibimizi vasıfsız değil profesyonel çalışanlardan oluşturmuş bulunmaktayız.

Nakliyat Öncesinde Randevu / Anlaşma Yapılmalı Mıdır?

Tabii ki yapılmalıdır. Öncesinden bizlere ulaşarak gerekli expertiz hizmetini almanız işleri daha da kolaylaştıracağı gibi herhangi bir erteleme durumunun da söz konusu olmayacağını bilmenizi isteriz. Rezervasyonu yaptırılmış taşınma işlemi için aksi belirtilmediği takdirde hiçbir zaman gecikme yaşanmaz. Böylelikle müşterilerimiz ve bizlerde mağdur olmayız.

Nakliyat Esnasında Ambalajlama Yapıyor Musunuz?

Alo Bursa evden eve nakliyat firması olarak taşınacak eşyaların ambalajlama işlemini itinayla gerçekleştirmekteyiz. Hem eşyalarınızın temizliği hem de güvenliği için bu işlemi kesinlikle yapıyoruz. Tek kullanımlık giysi askısı, hurçlama, köpüklü paket, battaniye, streç, bantlama ve fıçı gibi teknikler ile tüm eşyalarınızı güvene alarak taşınma sürecini başlatıyoruz, böylelikle hem eşyalarınızın güvende olduğunu biliyorsunuz hem de olası durumlarda hasar almasını engelliyoruz. Ancak sizler daha önceden eşyalarınızı ambalajladıysanız veya ambalajlama işleminin sizin tarafınızdan yapılmasını talep ediyorsanız bizlerle iletişime geçtiğinizde bu durumu bildirebilirsiniz.

Expertiz Hizmetiniz Ücretli Midir?

Hayır, expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Deneyimli expertiz çalışanlarımız önceden keşif için mekanı ziyaret ederek taşınacak eşyaların önizlemesini gerçekleştirir, buna göre kullanılacak malzeme, araç ve personel sayısını önceden belirler. Aynı zamanda randevu da expertiz esnasında görüşülerek işin kaç saat veya kaç gün süreceğini değerli müşterilerimize bildirerek gerekli fiyatlandırmayı da expertiz ziyaretinde gerçekleştirerek sunar.