Neden Biz?

Profesyonellik, kalite politikası ve müşteri memnuniyeti prensiplerini benimseyen firmamız Bursa merkezli olup evden eve nakliyat sektöründe lider firmalar arasında olup en çok tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Emin adımlarla büyüyerek günümüze kadar gelişimini sürdürmüş ve sürdürmekte olan firmamız şehirler arası nakliyat, expertiz, ambalajlama v.b. birçok nakliyat hizmetini de müşterilerine beraberinde sunarken son teknolojiye sahip ekipman ve araçlar ile asansörlü taşımacılık hizmetini de bünyesine eklemiştir.
Özellikle yüksek binalarda yaşayan veya taşınacak olan müşterilerimizin eşyalarının taşınırken hasar alma riskini minimuma indiren asansörlü nakliyat hizmetimiz zamandan tasarruf sağladığı gibi çevreye de minimum rahatsızlık vererek ekibimiz tarafından taşınma süreçleriniz profesyonel bir şekilde yönetilmekte.

Elektronik eşya, mobilya, tıbbi cihaz, piyano ve diğer değerli eşyaların taşıma işlemini de Bursa evden eve nakliyat firmamız itina ile yapmakta.

image

Hizmetlerimiz

Alo Bursa evden eve nakliyat firmamız tarafından alabileceğiniz tüm hizmetleri tüm detayları ile görüntüleyebilmek için aşağıda almak istediğiniz hizmeti seçerek detayları inceleyebilirsiniz.

Member post not found!

Uygun Fiyat Teklifi

Uzman expertiz ekibimiz taşınacak mekanı önceden ziyaret ederek keşif gerçekleştirir. Taşınacak eşyaları görerek taşınma planlaması ve fiyatlandırma yapar.

Yenilikçi Firma Kültürü

Gerek ekibimiz, gerek ekipmanlarımız ve gerekse araçlarımız için yenilikçi firma politikamız ile emin adımlarla ilerliyoruz! Teknolojik gelişmeler, taşıma süreçleri ve taşıma esnasında kullandığımız tüm malzemelerin en iyisini sunabilmek için daima yenileniyoruz.

Belgeli & Sigortalı Taşıma

Firmamız tarafından aldığınız tüm nakliyat hizmetleri tamamen belgeli ve sigortalı çalışma şartları içerisinde gerçekleşir, böylelikle hiçbir müşterimiz güven kaygısı yaşamaz.

“Sizi ilk sıraya koymak bizi birinci yapar.”