Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli 30+ kişilik yetkin kadromuz ile Bursa evden eve nakliyat alanında profesyonel araçlarımız ve en uygun fiyat garantisi ile paketleme, ambalajlama, hurçlama, elbise kolisi ve tek kullanımlık özel hurçlar sayesinde eşyalarınız daima güvende ve temiz!

Asansörlü Nakliyat & Taşımacılık

Evden eve asansörlü nakliyat sistemimiz hidrolik yapıya sahiptir. Minimum insan gücü, maksimum makine gücü sayesinde taşınma işlemi daha kısa sürer ve zamandan tasarruf edersiniz.

Ofis veya Büro Taşıma

Yeni ofis veya yeni bir büroya geçiş yapıldığında birden çok yeni işinizin ve sorumluluğunuzun olduğunu biliyoruz. Kusursuz bir nakliyat ve zamandan tasarruf için büro ve ofis taşımacılığı hizmetimizi tercih ederek yükünüzü emin ellere teslim ettiğinizden emin olun!

Expertiz Hizmeti

Expertiz personelimiz taşınacak ev, büro veya ofis mekanını ziyaret ederek keşif gerçekleştirir. Taşınma planlaması yaparak iş süresi, fiyatlandırma ve diğer detayları önceden analiz ederek sorunsuz bir taşınma işlemi için tüm risk ve alınması gereken tedbirleri önceden belirleyerek sunar.

Şehirler Arası Taşıma & Nakliyat

Bursa'dan başka bir şehire taşınabilecek olan müşterilerimize şehirler arası taşımacılık ve nakliyat hizmetini sunabilmek için uzman ekibimiz ve profesyonel araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını aldığımız noktadan dilediğiniz noktaya zamanında, güvenle ulaştırıyoruz!

Ambalajlama & Paketleme

İğneden ipliğe tüm eşyalarınız sizin için ne kadar değerliyse bizim için de bir o kadar değerli. Tüm eşyalarınızın temiz kalması ve seyahat halinde güvenle varacağı noktaya ulaşabilmesi için eşyalarınızı özenle paketliyor, ambalajlıyor ve uzman ekibimiz tarafından araçlara yükleyerek gideceği noktaya hazır hale getiriyoruz.

Zamanında Teslimat!

Expertimiz tarafından incelenen mekan için çıkartılan taşınma süreci ve verilen iş süresi her zaman konuşulduğu gibidir. Herhangi bir olumsuzluk durumu önceden tarafınıza belirtilmediği takdirde taşınma işleminde herhangi bir gecikme söz konusu değildir.

Sigortalı Taşımacılık

Parça eşya taşıma hizmetinden, evden eve nakliyat hizmetimize kadar bizlerden alacağınız tüm nakliyat hizmetleri sigorta kapsamında gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir olumsuzluk durumunda müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve firmamızın benimsemiş olduğu kalite politikasından dolayı taşıma işlemleri öncesinde sigorta poliçesi düzenlenmekte ve taşınacak olan tüm eşyaların güvenliği firmamız tarafından sağlanacaktır.

Tüm İlçelerde Hizmet

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Orhangazi, Yenişehir ve Keles başta olmak üzere Bursa’nın tüm ilçeleri arasında mesafe fark etmeksizin evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz!

Mutlu Müşteriler

Hizmetlerimizden faydalanarak bizlerden memnun kalan değerli müşterilerimizin, memnuniyet yorumlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Subscribe Our Newsletter
welcome to weekly newsletter subscribtion